Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2018

Silvestrovský běh - Ždírec 2018
Absolutní pořadí dospělí
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 15:47 Pavel Štěpáník Ak Škoda Plzeň
2 17:23 Jalub Karlach AC Domažlice
3 17:54 Roman Vodička BEZ TRÉNINKU s.r.o.
4 18:06 Jan Šindelář Blovice
5 18:10 Miroslav Veselovský Rebel Team Blovice
6 18:20 Petr Urban JSDH Chudenice
7 19:09 Jiří Vokáč Třemošná
8 19:45 Tomáš Němeček FBC Plzeň
9 20:08 Tereza Sekyrová Sokolov
10 20:09 Blanka Šindelářová Blovice
11 20:17 Karel Voráček Sokol Dolany
12 20:35 Vladislav Markvart Srby
13 20:41 Pavel Šindelář Blovice
14 20:44 Tomáš Skalický ždírec
15 20:52 Jaroslav Voříšek Blovice
16 20:57 Jan Němec Strašice
17 21:01 Jiří Blažek Veselí nad Lužnicí
18 21:13 Marie Spasová Švihov
19 21:44 Richard Modrák Plzeň
20 22:10 Eliška Braumová Nepomuk
21 23:06 Eva Nováková Sportclub Plzeň
22 23:07 David Zikmund Vlčice
23 23:15 Petr Zikmund Šťáhlavy
24 23:21 Jan Ajšman Nezvěstice
25 23:22 Miroslav Tafat ždírec
26 23:28 Jana Kocourková Prachatice
27 23:33 Ondřej Štěpáník TJ Sušice
28 23:37 Jiří Šelmát Zahrádka
29 23:42 Jiří Tesař ždírec
30 24:05 Kateřina Kočandrlová Klášter
31   Daniel Pejchar Klášter
32 24:15 Jiří Vítek ždírec
33 24:30 Daniel Kubeš Blovice
34 24:46 Zdeněk Sláma Žákava
35 24:55 Michaela Hahnová Ak Škoda Plzeň
36 25:00 Zdeněk Šelmát Dvorec
37 25:01 Petra Bláhová ždírec
38 25:08 Petr Kubík Nepomuk
39 25:15 Jaroslava Sedláková ždírec
40 25:30 Zdeněk Bláha ždírec
41 25:34 David Vičar Plzeň-Lhota
42 25:49 Jiří Vítek ždírec
43 25:54 Václav Škarda Plzeň
44 26:05 Romana Davídková Tlučná
45 26:07 Marie Gillichová Nová Ves
46 26:13 Jiří Markvart Plzeň
47 26:30 Jaroslav Kratochvíl TJ Sokol Blovice
48 26:49 Kristýna Kočandrlová Klášter
49 27:04 Jana Pabousková Havlíčkův Brod
50 27:19 Pavel Zrno ždírec
51 27:53 Jana Kasincová Plzeň
52 28:03 Zdeněk Sláma Nezvěstice
53 28:36 Petr Wozniak Most
54 31:18 Radek Němeček OSAC Plzeň
55 31:58 Robert Hahn FC Slavia Plzeň
56 33:02 Alena Škardová ždírec
57 33:47 Hana Zrnová ždírec
58 33:50 Ivana Kloudová Tlučná
59 34:31 Jaroslav Novák Plzeň
Dívky kategorie A do 11let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 11:17 Adéla Sedláková ždírec
2 12:11 Veronika Škardová ždírec
3 12:20 Anežka Ptáčková Žákava
4 13:34 Anička Prokýšková Plzeň
5 13:36 Sofie Koblasová Rokycany
6 14:16 Tereza Nygrýnová ždírec
7 14:20 Zuzana Šelmátová Plzeň
8 14:26 Tereza Havlíková Touškov
9 14:34 Kristýna Zrnová ždírec
10 15:20 Gabriella Pollice Brandýs nad Labem
11 16:07 Kristýna Malinová Plzeň
12 16:09 Kristýna Skalová Zahrádka
13 16:16 Eliška Nekolná ždírec
14 21:32 Jasmína Žáčková ždírec
Dívky kategorie B 12 - 14 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 09:09 Nikola Nová Svárkov
2 09:15 Valentýna Jindrová Ak Škoda Plzeň
3 10:35 Aneta Škardová ždírec
4 11:05 Denisa Růžičková ždírec
5 12:40 Šárka Fröhlichová ždírec
6 13:58 Tereza Ungrová ždírec
Chlapci kategorie A do 11 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 08:40 Tomáš Nový Svárkov
2 09:03 Antonín Šneberger Dobřany
3 10:08 Jakub Nygrýn ždírec
4 10:19 Tomáš Bláha ždírec
5 11:23 Luděk Kasinec Plzeň
6 12:35 Daniel Krňoul ždírec
7 12:49 Jan Havlík Touškov
8 13:18 Adam Nygrýn ždírec
9 14:04 Filip Michálek ždírec
10 14:39 Jan Ptáček Žákava
11 15:33 Petr Nekolný ždírec
12 15:41 Jan Sedlák ždírec
13 16:03 Šimon Kasl ždírec
14 45:16 David Roud Nezvěstice
Chlapci kategorie B 12 - 14 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 07:35 Michal Šmíd ždírec
2 07:50 Josef Šneberger Dobřany
3 08:25 Jakub Chalupa Blovice
4 08:45 Tomáš Bažant Blovice
5 08:47 Tomáš Stříbrný ždírec
6 08:55 Vojtěch Vrátník ždírec
7 09:22 Filip Vrátník ždírec
8 10:03 Martin Pospíšil ždírec
9 10:09 Miroslav Krňoul ždírec
10 14:18 Pavel Stehlík ždírec
Ženy kategorie CD 15 - 34 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 20:08 Tereza Sekyrová Sokolov
2 22:10 Eliška Braumová Nepomuk
3 23:28 Jana Kocourková Prachatice
4 24:05 Kateřina Kočandrlová Klášter
5 24:55 Michaela Hahnová Ak Škoda Plzeň
6 26:49 Kristýna Kočandrlová Klášter
7 27:04 Jana Pabousková Havlíčkův Brod
Ženy kategorie EF nad 35 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 20:09 Blanka Šindelářová Blovice
2 21:13 Marie Spasová Švihov
3 23:06 Eva Nováková Sportclub Plzeň
4 25:01 Petra Bláhová ždírec
5 25:15 Jaroslava Sedláková ždírec
6 26:05 Romana Davídková Tlučná
7 26:07 Marie Gillichová Nová Ves
8 27:53 Jana Kasincová Plzeň
9 33:02 Alena Škardová ždírec
10 33:47 Hana Zrnová ždírec
11 33:50 Ivana Kloudová Tlučná
Muži kategorie C 15 - 19 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 17:23 Jalub Karlach AC Domažlice
2 18:06 Jan Šindelář Blovice
3 24:15 Jiří Vítek ždírec
4 26:13 Jiří Markvart Plzeň
5 31:58 Robert Hahn FC Slavia Plzeň
Muži kategorie D 20 - 34 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 15:47 Pavel Štěpáník Ak Škoda Plzeň
2 17:54 Roman Vodička BEZ TRÉNINKU s.r.o.
3 18:10 Miroslav Veselovský Rebel Team Blovice
4 18:20 Petr Urban JSDH Chudenice
5 19:45 Tomáš Němeček FBC Plzeň
6 20:35 Vladislav Markvart Srby
7 20:44 Tomáš Skalický ždírec
8 21:01 Jiří Blažek Veselí nad Lužnicí
9 21:44 Richard Modrák Plzeň
10 23:07 David Zikmund Vlčice
11 23:21 Jan Ajšman Nezvěstice
12 23:22 Miroslav Tafat ždírec
13 23:33 Ondřej Štěpáník TJ Sušice
14 24:05 Daniel Pejchar Klášter
15 24:30 Daniel Kubeš Blovice
Muži kategorie E 35 - 49 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 19:09 Jiří Vokáč Třemošná
2 20:41 Pavel Šindelář Blovice
3 20:57 Jan Němec Strašice
4 23:37 Jiří Šelmát Zahrádka
5 23:42 Jiří Tesař ždírec
6 24:46 Zdeněk Sláma Žákava
7 25:00 Zdeněk Šelmát Dvorec
8 25:08 Petr Kubík Nepomuk
9 25:30 Zdeněk Bláha ždírec
10 25:49 Jiří Vítek ždírec
11 27:19 Pavel Zrno ždírec
12 28:36 Petr Wozniak Most
Muži kategorie F nad 50 let
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 20:17 Karel Voráček Sokol Dolany
2 20:52 Jaroslav Voříšek Blovice
3 23:15 Petr Zikmund Šťáhlavy
4 25:34 David Vičar Plzeň-Lhota
5 25:54 Václav Škarda Plzeň
6 26:30 Jaroslav Kratochvíl TJ Sokol Blovice
7 28:03 Zdeněk Sláma Nezvěstice
8 31:18 Radek Němeček OSAC Plzeň
9 34:31 Jaroslav Novák Plzeň
Absolutní pořadí domácí
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 20:44 Tomáš Skalický ždírec
2 23:22 Miroslav Tafat ždírec
3 23:42 Jiří Tesař ždírec
4 24:15 Jiří Vítek ždírec
5 25:01 Petra Bláhová ždírec
6 25:15 Jaroslava Sedláková ždírec
7 25:30 Zdeněk Bláha ždírec
8 25:49 Jiří Vítek ždírec
9 27:19 Pavel Zrno ždírec
10 33:02 Alena Škardová ždírec
11 33:47 Hana Zrnová ždírec
Absolutní pořadí domácí dívky
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 10:35 Aneta Škardová ždírec
2 11:05 Denisa Růžičková ždírec
3 11:17 Adéla Sedláková ždírec
4 12:11 Veronika Škardová ždírec
5 12:40 Šárka Fröhlichová ždírec
6 13:58 Tereza Ungrová ždírec
7 14:16 Tereza Nygrýnová ždírec
8 14:34 Kristýna Zrnová ždírec
9 16:16 Eliška Nekolná ždírec
10 21:32 Jasmína Žáčková ždírec
Absolutní pořadí domácí chlapci
         
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště
1 07:35 Michal Šmíd ždírec
2 08:47 Tomáš Stříbrný ždírec
3 08:55 Vojtěch Vrátník ždírec
4 09:22 Filip Vrátník ždírec
5 10:03 Martin Pospíšil ždírec
6 10:08 Jakub Nygrýn ždírec
7 10:09 Miroslav Krňoul ždírec
8 10:19 Tomáš Bláha ždírec
9 12:35 Daniel Krňoul ždírec
10 13:18 Adam Nygrýn ždírec
11 14:04 Filip Michálek ždírec
12 14:18 Pavel Stehlík ždírec
13 15:33 Petr Nekolný ždírec
14 15:41 Jan Sedlák ždírec
15 16:03 Šimon Kasl ždírec