Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2017

 

  Silvestrovský běh - Ždírec 2017  
  Absolutní pořadí dospělí  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 16:19 Pavel Štěpáník TJ Sušice 1992
2 16:50 Martin Šilhavý Plzeň 1999
3 17:16 Stanislav Rada Plzeň 1986
4 17:39 Roman Vodička Bez tréninku s.r.o. 1997
5 17:57 Miroslav Veselovský TJ Sokol Blovice 1998
6 18:13 Jakub Karlach Plzeň 2000
7 18:30 Jan Šindelář Blovice 2002
8 18:37 Petr Urban Chudenice 1985
9 19:03 Jiří Vokáč Třemošná 1972
10 19:37 Milan Houdek Blovice 1988
11 19:47 Vladimír Houdek Blovice 1979
12 20:08 Karel Voráček Sokol Dolany 1963
13 20:13 Jiří Blažek Veselí nad Lužnicí 1986
14 20:29 Jan Němec Strašice 1971
15 20:34 Jan Veselovský Blovice 2000
16 20:39 Jiří Šmíd ždírec 2000
17 20:47 Tomáš Skalický ždírec 1988
18 20:58 Blanka Šindelářová Blovice 1972
19 21:04 Jaroslav Voříšek Blovice 1956
20 21:07 Pavel Šindelář Blovice 1970
21 21:10 Milan Škarda Volduchy 1963
22 21:15 Daniela Kulová Nepomuk 2000
23 21:16 Marek Baxa Dnešice 1992
24 21:18 Kateřina Křenková Přeštice 2001
25 21:20 Pavel Jílek Klatovy 1978
26 21:31 Karel Mencl Blovice 1966
27 21:36 Petr Kadrle Chotěšov 1990
28 21:38 Michal Fiala Dnešice 1993
29 21:45 Ladislav Pejchar Chocenický Újezd 1967
30 22:01 Tomáš Pekárek ždírec 1984
31 22:13 Jakub Fiala ždírec 1992
32 22:13 Barbora Kreidlová Plzeň 1996
33 22:21 David Kubát Štítov 1996
34 22:47 Marie Spasová Švihov 1983
35 22:51 Jiří Šelmát Zahrádka 1974
36 23:12 Adam Bína Drahkov 1994
37 23:14 Tomáš Voráček Nepomuk 1994
38 23:15 Jana Voříšková Blovice 1985
39 23:36 Jan Rous Blovice 1990
40 23:50 Petr Zikmund Šťáhlavy 1963
41 24:01 Jan Heller Blovice 1998
42 24:16 Jiří Tesař ždírec 1976
43 24:24 Luboš Brůha Nepomuk 1977
44 24:25 David Zikmund Vlčice 1992
45 24:26 Miroslav Šulc Kramolín 1984
46 24:27 Jiří Vítek ždírec 2000
47 24:42 Zdeněk Šelmát Dvorec 1974
48 24:47 Vladimír Chalupa Blovice 1972
49 24:48 Alena Voříšková Blovice 1989
50 24:52 Michaela Hahnová Plzeň 2001
51 24:59 Václav Škarda Plzeň 1946
52 25:12 Milan Lukačišin Klatovy 1955
53 25:29 Petra Bláhová ždírec 1978
54 25:52 Kateřina Kočandrlová Plzeň 1996
55 26:01 Lucie Gregorová Blovice 1989
56 26:02 Daniel Kubeš Blovice 1988
57 26:03 Martin Dolák Komorno 1984
58 26:09 Marie Gilichová Nová Ves 1964
59 26:12 Zdeněk Bláha ždírec 1975
60 26:50 Jiří Vítek ždírec 1973
61 26:52 Jaroslava Sedláková ždírec 1980
62 27:02 Petr Wozniak Křivoklát 1970
63 27:04 Pavel Zrno ždírec 1978
64 27:22 Kristýna Kočandrlová Klášter 1994
65 27:30 Zdeněk Sláma Žákavá 1979
66 27:32 Adéla Vítková ždírec 1997
67 28:33 Zdeněk Sláma Nezvěstice 1948
68 28:51 Jana Kasincová Plzeň 1974
69 30:16 Natálie Žáčková ždírec 1979
70 30:29 Filip Pojer Štítov 1994
71 31:00 Jiří Michálek ždírec 1972
72 31:01 Alena Škardová ždírec 1981
73 31:08 Marcela Benediktová ždírec 1980
74 31:09 Katarína Hranaiová Osek 1984
75 31:30 Michal Nosek Chrást u Plzně 1990
76 33:03 Jaroslav Novák Plzeň 1941
77 33:28 Miloslava Badalová Zdemyslice 1971
78 34:02 František Wüst Plzeň 1967
           
  Dívky kategorie A do 11let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 10:08 Valentýna Jindrová Plzeň 2006
2 12:50 Adéla Sedláková ždírec 2009
3 13:20 Veronika Škardová ždírec 2009
4 13:30 Tereza Nygrýnová ždírec 2009
5 15:24 Šárka Fröhlichová ždírec 2006
6 15:30 Zuzana Šelmátová Plzeň 2008
7 17:44 Kristýna Zrnová ždírec 2010
8 17:58 Eliška Nekolná ždírec 2013
9 33:29 Jasmína Žáčková ždírec 2015
           
  Dívky kategorie B 12 - 14 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 09:25 Nikola Nová Svárkov 2005
2 10:33 Klára Pejcharová Chocenický Újezd 2003
3 10:51 Denisa Růžičková ždírec 2005
4 11:04 Aneta Škardová ždírec 2004
5 13:17 Veronika Brázdová Plzeň 2005
6 15:23 Eliška Michálková ždírec 2003
7 15:33 Anna Havlová ždírec 2004
8 16:49 Tereza Ungrová ždírec 2004
9 16:50 Barbora Nová Štítov 2004
10 (prázdné) Marie Hraničková Seč - FCVP 2003
           
  Chlapci kategorie A do 11 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 08:35 Jakub Chalupa Blovice 2006
2 09:10 Tomáš Nový Svárkov 2008
3 09:36 Jakub Novák FK Dukla Praha 2008
4 09:59 Jakub Nygrýn ždírec 2009
5 10:29 Filip Vrátník ždírec 2006
6 10:32 Tomáš Bláha ždírec 2007
7 10:40 Luděk Kasinec Plzeň 2009
8 12:48 Jaromír Kasinec Plzeň 2007
9 12:53 Jan Šnajdr Hradišťská Lhotka 2007
10 13:40 Daniel Krňoul ždírec 2009
11 14:07 Jan Sedlák ždírec 2012
12 14:33 Petr Nekolný ždírec 2009
13 15:01 Adam Nygrýn ždírec 2013
14 16:18 Matěj Vítek ždírec 2007
15 16:53 Šimon Kasl ždírec 2009
16 27:41 Lukáš Zrno ždírec 2014
           
  Chlapci kategorie B 12 - 14 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 07:54 Michal Šmíd ždírec 2004
2 08:06 Jan Novák FK Dukla Praha 2005
3 08:30 Bartoloměj Malina Plzeň 2004
4 09:27 Vojtěch Vrátník ždírec 2004
5 09:45 Tomáš Stříbrný ždírec 2004
6 09:58 Josef Hrachovec Vrčeň 2004
7 10:21 Miroslav Krňoul ždírec 2005
8 11:20 Robert Hahn Plzeň 2003
9 16:20 Pavel Stehlík ždírec 2005
           
  Ženy kategorie CD 15 - 34 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 21:15 Daniela Kulová Nepomuk 2000
2 21:18 Kateřina Křenková Přeštice 2001
3 22:13 Barbora Kreidlová Plzeň 1996
4 22:47 Marie Spasová Švihov 1983
5 23:15 Jana Voříšková Blovice 1985
6 24:48 Alena Voříšková Blovice 1989
7 24:52 Michaela Hahnová Plzeň 2001
8 25:52 Kateřina Kočandrlová Plzeň 1996
9 26:01 Lucie Gregorová Blovice 1989
10 27:22 Kristýna Kočandrlová Klášter 1994
11 27:32 Adéla Vítková ždírec 1997
12 31:09 Katarína Hranaiová Osek 1984
           
  Ženy kategorie EF nad 35 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 20:58 Blanka Šindelářová Blovice 1972
2 25:29 Petra Bláhová ždírec 1978
3 26:09 Marie Gilichová Nová Ves 1964
4 26:52 Jaroslava Sedláková ždírec 1980
5 28:51 Jana Kasincová Plzeň 1974
6 30:16 Natálie Žáčková ždírec 1979
7 31:01 Alena Škardová ždírec 1981
8 31:08 Marcela Benediktová ždírec 1980
9 33:28 Miloslava Badalová Zdemyslice 1971
           
  Muži kategorie C 15 - 19 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 16:50 Martin Šilhavý Plzeň 1999
2 17:57 Miroslav Veselovský TJ Sokol Blovice 1998
3 18:13 Jakub Karlach Plzeň 2000
4 18:30 Jan Šindelář Blovice 2002
5 20:34 Jan Veselovský Blovice 2000
6 20:39 Jiří Šmíd ždírec 2000
7 24:01 Jan Heller Blovice 1998
8 24:27 Jiří Vítek ždírec 2000
           
  Muži kategorie D 20 - 34 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 16:19 Pavel Štěpáník TJ Sušice 1992
2 17:16 Stanislav Rada Plzeň 1986
3 17:39 Roman Vodička Bez tréninku s.r.o. 1997
4 18:37 Petr Urban Chudenice 1985
5 19:37 Milan Houdek Blovice 1988
6 20:13 Jiří Blažek Veselí nad Lužnicí 1986
7 20:47 Tomáš Skalický ždírec 1988
8 21:16 Marek Baxa Dnešice 1992
9 21:36 Petr Kadrle Chotěšov 1990
10 21:38 Michal Fiala Dnešice 1993
11 22:01 Tomáš Pekárek ždírec 1984
12 22:13 Jakub Fiala ždírec 1992
13 22:21 David Kubát Štítov 1996
14 23:12 Adam Bína Drahkov 1994
15 23:14 Tomáš Voráček Nepomuk 1994
16 23:36 Jan Rous Blovice 1990
17 24:25 David Zikmund Vlčice 1992
18 24:26 Miroslav Šulc Kramolín 1984
19 26:02 Daniel Kubeš Blovice 1988
20 26:03 Martin Dolák Komorno 1984
21 30:29 Filip Pojer Štítov 1994
22 31:30 Michal Nosek Chrást u Plzně 1990
           
  Muži kategorie E 35 - 49 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 19:03 Jiří Vokáč Třemošná 1972
2 19:47 Vladimír Houdek Blovice 1979
3 20:29 Jan Němec Strašice 1971
4 21:07 Pavel Šindelář Blovice 1970
5 21:20 Pavel Jílek Klatovy 1978
6 22:51 Jiří Šelmát Zahrádka 1974
7 24:16 Jiří Tesař ždírec 1976
8 24:24 Luboš Brůha Nepomuk 1977
9 24:42 Zdeněk Šelmát Dvorec 1974
10 24:47 Vladimír Chalupa Blovice 1972
11 26:12 Zdeněk Bláha ždírec 1975
12 26:50 Jiří Vítek ždírec 1973
13 27:02 Petr Wozniak Křivoklát 1970
14 27:04 Pavel Zrno ždírec 1978
15 27:30 Zdeněk Sláma Žákavá 1979
16 31:00 Jiří Michálek ždírec 1972
           
  Muži kategorie F nad 50 let  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 20:08 Karel Voráček Sokol Dolany 1963
2 21:04 Jaroslav Voříšek Blovice 1956
3 21:10 Milan Škarda Volduchy 1963
4 21:31 Karel Mencl Blovice 1966
5 21:45 Ladislav Pejchar Chocenický Újezd 1967
6 23:50 Petr Zikmund Šťáhlavy 1963
7 24:59 Václav Škarda Plzeň 1946
8 25:12 Milan Lukačišin Klatovy 1955
9 28:33 Zdeněk Sláma Nezvěstice 1948
10 33:03 Jaroslav Novák Plzeň 1941
11 34:02 František Wüst Plzeň 1967
           
  Absolutní pořadí domácí - muži  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 20:39 Jiří Šmíd ždírec 2000
2 20:47 Tomáš Skalický ždírec 1988
3 22:01 Tomáš Pekárek ždírec 1984
4 22:13 Jakub Fiala ždírec 1992
5 24:16 Jiří Tesař ždírec 1976
6 24:27 Jiří Vítek ždírec 2000
7 26:12 Zdeněk Bláha ždírec 1975
8 26:50 Jiří Vítek ždírec 1973
9 27:04 Pavel Zrno ždírec 1978
10 31:00 Jiří Michálek ždírec 1972
           
  Absolutní pořadí domácí - ženy  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 25:29 Petra Bláhová ždírec 1978
2 26:52 Jaroslava Sedláková ždírec 1980
3 27:32 Adéla Vítková ždírec 1997
4 30:16 Natálie Žáčková ždírec 1979
5 31:01 Alena Škardová ždírec 1981
6 31:08 Marcela Benediktová ždírec 1980
           
  Absolutní pořadí domácí - dívky  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 10:51 Denisa Růžičková ždírec 2005
2 11:04 Aneta Škardová ždírec 2004
3 12:50 Adéla Sedláková ždírec 2009
4 13:20 Veronika Škardová ždírec 2009
5 13:30 Tereza Nygrýnová ždírec 2009
6 15:23 Eliška Michálková ždírec 2003
7 15:24 Šárka Fröhlichová ždírec 2006
8 15:33 Anna Havlová ždírec 2004
9 16:49 Tereza Ungrová ždírec 2004
10 17:44 Kristýna Zrnová ždírec 2010
11 17:58 Eliška Nekolná ždírec 2013
12 33:29 Jasmína Žáčková ždírec 2015
           
  Absolutní pořadí domácí - chlapci  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 07:54 Michal Šmíd ždírec 2004
2 09:27 Vojtěch Vrátník ždírec 2004
3 09:45 Tomáš Stříbrný ždírec 2004
4 09:59 Jakub Nygrýn ždírec 2009
5 10:21 Miroslav Krňoul ždírec 2005
6 10:29 Filip Vrátník ždírec 2006
7 10:32 Tomáš Bláha ždírec 2007
8 13:40 Daniel Krňoul ždírec 2009
9 14:07 Jan Sedlák ždírec 2012
10 14:33 Petr Nekolný ždírec 2009
11 15:01 Adam Nygrýn ždírec 2013
12 16:18 Matěj Vítek ždírec 2007
13 16:20 Pavel Stehlík ždírec 2005
14 16:53 Šimon Kasl ždírec 2009
15 27:41 Lukáš Zrno ždírec 2014
           
  Absolutní pořadí domácí  
           
Pořadí Čas Jméno Příjmení Bydliště Ročník
1 20:39 Jiří Šmíd ždírec 2000
2 20:47 Tomáš Skalický ždírec 1988
3 22:01 Tomáš Pekárek ždírec 1984
4 22:13 Jakub Fiala ždírec 1992
5 24:16 Jiří Tesař ždírec 1976
6 24:27 Jiří Vítek ždírec 2000
7 26:12 Zdeněk Bláha ždírec 1975
8 26:50 Jiří Vítek ždírec 1973
9 27:04 Pavel Zrno ždírec 1978
10 31:00 Jiří Michálek ždírec 1972
1 25:29 Petra Bláhová ždírec 1978
2 26:52 Jaroslava Sedláková ždírec 1980
3 27:32 Adéla Vítková ždírec 1997
4 30:16 Natálie Žáčková ždírec 1979
5 31:01 Alena Škardová ždírec 1981
6 31:08 Marcela Benediktová ždírec 1980
           
Nejmladší účastník Jasmína Žáčková 2015
           
Nejstarší účastník Jaroslav Novák 1941