Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2016

  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Chlapci kategorie A do 11 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 09:42 26 Filip Vrátník A ždírec
2 10:41 12 Jakub Nygrýn A ždírec
3 10:44 1 Miroslav Krňoul A ždírec
4 11:04 2 Adam Rada A Plzeň
5 11:14 11 Martin Šimáně A Čmelíny
6 11:40 25 Martin Pospiszyl A ždirec
7 15:13 34 Vojtěch Nový A Štítov
8 15:14 6 Daniel Krňoul A ždírec
9 15:41 3 Vít Rada A Plzeň
10 16:49 8 Jan Bouček A Plzeň
11 17:14 28 Petr Nekolný A ždírec
12 18:26 21 Šimon Kasl A ždírec
13 19:20 19 Adam Nygrýn A ždírec
14 21:28 37 Jan Sedlák A ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Chlapci kategorie B 12 - 14 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 08:17 35 Michal Šmíd B ždírec
2 09:29 30 Vojtěch Vrátník B ždírec
3 09:50 22 Bartoloměj Malina B Plzeň
4 10:22 18 Tomáš Stříbrný B ždírec
5 10:42 23 Tomáš Bažant B Blovice
6 10:43 24 Tomáš Poszpiszyl B ždirec
7 11:31 9 Josef Hrachovec B Vrčeň
8 12:13 20 Robert Hahn B Plzeň
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Dívky kategorie A do 11let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 09:52 4 Nikola Nová A Svárkov
2 11:00 17 Denisa Růžičková A ždírec
3 12:29 5 Veronika Brázdová A Plzeň
4 13:39 36 Adélka Sedláková A ždírec
5 14:04 13 Veronika Škardová A ždírec
6 14:21 16 Anna Sýkorová A Blovice
7 14:23 10 Tereza Nygrýnová A ždírec
8 16:28 40 Zuzana Šelmátová A Plzeň
9 19:19 29 Kristýna Zrnová A ždírec
10 29:11 38 Zuzana Slámová A Žákavá
11 35:00 27 Jasmína Žáčková A ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Dívky kategorie B 12 - 14 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 10:32 39 Sofie Hegyi B Beroun
2 11:32 14 Aneta Škardová B ždírec
3 16:07 33 Hana Ungrová B ždírec
4 18:44 32 Bára Nová B Štítov
5 18:45 31 Tereza Ungrová B ždírec
             
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Muži kategorie C 15 - 19 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 16:43 21 Martin Šilhavý C AC Domažlice
2 18:16 19 Jakub Karlach C TJ Sokol SG Plzeň
3 18:34 14 Roman Vodička C Hudy
4 19:52 31 Jiří Šmíd C ždírec
5 22:06 7 Zdeněk Šimáně C Čmelíny
6 26:46 56 Adam Hegyi C Beroun
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Muži kategorie D 20 - 34 let
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 16:25 18 Pavel Štěpáník D TJ Sušice
2 16:36 37 Jan Majer D Triaton Plzeň
3 18:43 39 Petr Urban D TJ Sokol Chudenice
4 20:11 5 Stanislav Loula D Tatiná
5 20:23 34 Tomáš Skalický D ždírec
6 20:30 54 Milan Houdek D Blovice
7 21:10 38 Adam Bína D Drahkov
8 21:15 40 David Kubát D Štítov
9 22:15 47 Daniel Kubeš D Blovice
10 22:47 43 Jan Ajšman D Nezvěstice
11 24:24 25 David Zikmund D Šťáhlavy
12 24:45 67 Daniel Pejchar D Plzeň
13 24:47 33 Jaroslav Skalický D ždírec
14 25:05 4 Tomáš Broschardt D Plzeň
15 26:06 70 Jiří Sedlák D Louňová
16 26:25 42 Martin Dolák D Komorno
17 26:47 46 Luboš Skřivan D Louňová
18 27:23 20 Martin Řežábek D ždírec
19 27:29 41 Tomáš Bruna D Štítov
20 31:32 32 Lukáš Láska D ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Muži kategorie E 35 - 49 let
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 19:12 12 Jan Janský E ždírec
2 19:55 1 Jan Němec E Strašice
3 20:36 6 Roman Roud E Nezvěstice
4 22:02 69 Jiří Šelmát E Zahrádka
5 22:26 49 Jan Klůs E Nepomuk Dvorec
6 23:02 51 Petr Šneberk E Plzeň
7 23:32 24 Jiří Tesař E ždírec
8 24:19 16 Zdeněk Šelmát E Zahrádka
9 25:27 35 Jiří Vítek E ždírec
10 25:42 29 Zdeněk Bláha E ždírec
11 26:19 27 Pavel Zrno E ždírec
12 26:41 60 Zdeněk Sláma E Žákavá
13 26:45 9 Marcel Klaus E ždírec
14 27:14 22 Petr Kasl E Tachov
15 27:26 48 Jaroslav Nygrýn E ždírec
16 27:32 15 Radek Růžička E ždírec
17 29:47 65 Jiří Michálek E ždírec
18 30:03 62 Jiří Synáč E Blovice
19 30:41 59 Jiří Marvan E Beroun
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Muži kategorie F nad 50 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 20:05 77 Karel Voráček F Sokol Dolany
2 20:17 63 Jaroslav Voříšek F Blovice
3 20:32 50 Karel Mencl F Blovice
4 20:52 45 Milan Škarda F Volduchy
5 24:22 3 Jaroslav Kratochvíl F TJ Sokol Blovice
6 24:25 26 Petr Zikmund F Šťáhlavy
7 24:30 57 František Kukaň F Gama Železná Ruda
8 25:12 44 Václav Škarda F Plzeň
9 27:07 61 Zdeněk Sláma F Nezvěstice
10 32:34 53 Jaroslav Novák F Plzeň
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Absolutní pořadí domácí - ženy
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 25:32 30 Petra Bláhová E ždírec
2 28:14 13 Lucie Havlová D ždírec
3 30:12 11 Alena Škardová E ždírec
4 30:33 23 Natálie Žáčková E ždírec
5 31:17 10 Marcela Benediktová E ždírec
6 32:23 28 Hana Zrnová D ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Absolutní pořadí domácí - muži
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 19:12 12 Jan Janský E ždírec
2 19:52 31 Jiří Šmíd C ždírec
3 20:23 34 Tomáš Skalický D ždírec
4 23:32 24 Jiří Tesař E ždírec
5 24:47 33 Jaroslav Skalický D ždírec
6 25:27 35 Jiří Vítek E ždírec
7 25:42 29 Zdeněk Bláha E ždírec
8 26:19 27 Pavel Zrno E ždírec
9 26:45 9 Marcel Klaus E ždírec
10 27:23 20 Martin Řežábek D ždírec
11 27:26 48 Jaroslav Nygrýn E ždírec
12 27:32 15 Radek Růžička E ždírec
13 29:47 65 Jiří Michálek E ždírec
14 31:32 32 Lukáš Láska D ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Absolutní pořadí domácí - dívky
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 11:00 17 Denisa Růžičková A ždírec
2 11:32 14 Aneta Škardová B ždírec
3 13:39 36 Adélka Sedláková A ždírec
4 14:04 13 Veronika Škardová A ždírec
5 14:23 10 Tereza Nygrýnová A ždírec
6 16:07 33 Hana Ungrová B ždírec
7 18:45 31 Tereza Ungrová B ždírec
8 19:19 29 Kristýna Zrnová A ždírec
9 35:00 27 Jasmína Žáčková A ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Absolutní pořadí domácí - chlapci
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 08:17 35 Michal Šmíd B ždírec
2 09:29 30 Vojtěch Vrátník B ždírec
3 09:42 26 Filip Vrátník A ždírec
4 10:22 18 Tomáš Stříbrný B ždírec
5 10:41 12 Jakub Nygrýn A ždírec
6 10:43 24 Tomáš Poszpiszyl B ždirec
7 10:44 1 Miroslav Krňoul A ždírec
8 11:40 25 Martin Pospiszyl A ždirec
9 15:14 6 Daniel Krňoul A ždírec
10 17:14 28 Petr Nekolný A ždírec
11 18:26 21 Šimon Kasl A ždírec
12 19:20 19 Adam Nygrýn A ždírec
13 21:28 37 Jan Sedlák A ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Absolutní pořadí dospělí
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 16:25 18 Pavel Štěpáník D TJ Sušice
2 16:36 37 Jan Majer D Triaton Plzeň
3 16:43 21 Martin Šilhavý C AC Domažlice
4 18:16 19 Jakub Karlach C TJ Sokol SG Plzeň
5 18:34 14 Roman Vodička C Hudy
6 18:43 39 Petr Urban D TJ Sokol Chudenice
7 19:12 12 Jan Janský E ždírec
8 19:52 31 Jiří Šmíd C ždírec
9 19:55 1 Jan Němec E Strašice
10 20:05 77 Karel Voráček F Sokol Dolany
11 20:11 5 Stanislav Loula D Tatiná
12 20:17 63 Jaroslav Voříšek F Blovice
13 20:23 34 Tomáš Skalický D ždírec
14 20:30 54 Milan Houdek D Blovice
15 20:32 50 Karel Mencl F Blovice
16 20:36 6 Roman Roud E Nezvěstice
17 20:38 55 Blanka Šindelářová E Blovice
18 20:52 45 Milan Škarda F Volduchy
19 21:10 38 Adam Bína D Drahkov
20 21:15 40 David Kubát D Štítov
21 21:21 36 Pavlína Vargová C Triaton Plzeň
22 22:02 69 Jiří Šelmát E Zahrádka
23 22:06 7 Zdeněk Šimáně C Čmelíny
24 22:15 47 Daniel Kubeš D Blovice
25 22:26 49 Jan Klůs E Nepomuk Dvorec
26 22:47 43 Jan Ajšman D Nezvěstice
27 22:52 52 Eva Nováková (Potůčková) E Plzeň
28 23:02 51 Petr Šneberk E Plzeň
29 23:14 64 Jana Voříšková D Blovice
30 23:32 24 Jiří Tesař E ždírec
31 24:19 16 Zdeněk Šelmát E Zahrádka
32 24:22 3 Jaroslav Kratochvíl F TJ Sokol Blovice
33 24:24 25 David Zikmund D Šťáhlavy
34 24:25 26 Petr Zikmund F Šťáhlavy
35 24:30 57 František Kukaň F Gama Železná Ruda
36 24:33 68 Kateřina Kočandrlová D Klášter
37 24:45 67 Daniel Pejchar D Plzeň
38 24:47 33 Jaroslav Skalický D ždírec
39 25:05 4 Tomáš Broschardt D Plzeň
40 25:12 44 Václav Škarda F Plzeň
41 25:16 2 Marie Gillichová F Nová Ves
42 25:27 35 Jiří Vítek E ždírec
43 25:32 30 Petra Bláhová E ždírec
44 25:42 29 Zdeněk Bláha E ždírec
45 26:06 70 Jiří Sedlák D Louňová
46 26:19 27 Pavel Zrno E ždírec
47 26:25 42 Martin Dolák D Komorno
48 26:27 17 Michaela Hahnová C Plzeň
49 26:41 60 Zdeněk Sláma E Žákavá
50 26:45 9 Marcel Klaus E ždírec
51 26:46 56 Adam Hegyi C Beroun
52 26:47 46 Luboš Skřivan D Louňová
53 27:07 61 Zdeněk Sláma F Nezvěstice
54 27:14 22 Petr Kasl E Tachov
55 27:23 20 Martin Řežábek D ždírec
56 27:26 48 Jaroslav Nygrýn E ždírec
57 27:29 41 Tomáš Bruna D Štítov
58 27:32 15 Radek Růžička E ždírec
59 28:12 66 Kristýna Kočandrlová D Klášter
60 28:14 13 Lucie Havlová D ždírec
61 29:47 65 Jiří Michálek E ždírec
62 30:03 62 Jiří Synáč E Blovice
63 30:12 11 Alena Škardová E ždírec
64 30:33 23 Natálie Žáčková E ždírec
65 30:40 58 Hana Orhan E Beroun
66 30:41 59 Jiří Marvan E Beroun
67 31:17 10 Marcela Benediktová E ždírec
68 31:32 32 Lukáš Láska D ždírec
69 32:23 28 Hana Zrnová D ždírec
70 32:34 53 Jaroslav Novák F Plzeň
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Ženy kategorie CD 15 - 34 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 21:21 36 Pavlína Vargová C Triaton Plzeň
2 23:14 64 Jana Voříšková D Blovice
3 24:33 68 Kateřina Kočandrlová D Klášter
4 26:27 17 Michaela Hahnová C Plzeň
5 28:12 66 Kristýna Kočandrlová D Klášter
6 28:14 13 Lucie Havlová D ždírec
7 32:23 28 Hana Zrnová D ždírec
             
  Silvestrovský běh - Ždírec 2016
    Ženy kategorie EF nad 35 let
             
Pořadí Čas Číslo Jméno Příjmení Kategorie Bydliště
1 20:38 55 Blanka Šindelářová E Blovice
2 22:52 52 Eva Nováková (Potůčková) E Plzeň
3 25:16 2 Marie Gillichová F Nová Ves
4 25:32 30 Petra Bláhová E ždírec
5 30:12 11 Alena Škardová E ždírec
6 30:33 23 Natálie Žáčková E ždírec
7 30:40 58 Hana Orhan E Beroun
8 31:17 10 Marcela Benediktová E ždírec